צילום ברית / בריתה

צילום ברית - רגע לפני החיתוך...

גידלת אותו בבטן 9 חודשים, קרוב קרוב אלייך, הכי קרוב. עכשיו הוא בחוץ, חופשי ומאושר. מאושר?? נו טוב, את זה כבר תראי בתמונות של אחרי הברית. צילום ברית הוא בלתי נמנע - הלחץ, ההתרגשות, החששות של ההורים, מי בכלל יזכור מה קרה בברית בלי צילום ברית כמו שצריך!

צילום ברית הינו אלמנט שילווה את הילד בהמשך חייו. בכל הזדמנות יספרו לו על הברית שלו, והוא לבטח ירצה לראות מה באמת קרה שם ברגע המוזר והנמהר ההוא...?

 

צילום ברית  - CUT!

צילום ברית מנציח את אחד האירועים החשובים ביותר בחייו של העולל ובחיי הוריו.

התינוק, האימא והאבא נמצאים במרכז האירוע, עסוקים ונרגשים, ולכן חשוב מאוד שביום המיוחד הזה יהיה צלם סטילס מיומן ומקצועי לצילום ברית, שידאג לכל פרט כדי להנציח את האירוע ואת רגעי השיא שלו בצורה המרגשת ביותר.

צילום ברית הוא חלק בלתי נפרד מתכנון נכון של כל אירוע הברית. כדי להנציח את היום המיוחד הזה, אי אפשר להסתמך על מצלמת הסטילס של הדודה. ברית זה אירוע שווה, וככזה מגיע לו שיונצח ע"י צילום ברית איכותי.

 

 

צילום ברית מכל זווית אפשרית

צילום ברית כמו כל צילום אירוע הוא פרמטר חשוב בחגיגה הכוללת. תמונה אחת טובה מאלף מילים, אז רצוי שהיא תצולם באופן המקצועי ביותר.

מאחר וצילום ברית מתייחס גם לאירוע החיתוך עצמו, חשוב מאד לשכור שירותי צלם סטילס, שיוכל להנציח באמצעות מצלמתו את הרגע הגדול (והכואב...) מכל זווית אפשרית. צלם סטילס איכותי יתמקד באקט החיתוך, ויחד עם זה עליו להיות מרוכז דיו ובעל ראייה כוללת של הסיטואציה, ולצלם גם את המעורבים הנוספים בסצנה באותו זמן.

כמובן שמעבר לאותו צילום ברית באירוע עצמו, יש עדיין עבודת פיתוח ועריכה שכל צלם סטילס חייב לבצע לאחר האירוע.   

 

חשוב - לא להתפשר על המוהל וגם הצלם...

אחרי שווידאתם שהמוהל שלכם מוכר, מוצלח ועם המלצות מצוינות (על פחות מזה לא כדאי להתפשר במקרה הזה...), חשוב לבדוק שאותו צלם סטילס שאמור לצלם את  הברית הוא אכן צלם סטילס אומן. צלם אירוע כמו ברית, יכול לתת לכם תמורה מלאה, רק אם לא תתפשרו. כמו שלא תתפשרו על המוהל, אל תחפשו לחסוך בנושא צילום ברית. אל תסתפקו במועט. קחו לכם צלם אומן איכותי שיספק תוצאות ראויות. ברית זה לא חתונה - אין הזדמנות שנייה!!!