קצת עלי - צלם אירועים

 

צלם אירועים אריאל קריידרמן - צלום אירועים ברמה אחרת

 

מציאת מומחה צילום אירועים אמיתי הוא חלק חשוב ובלתי נפרד מההכנות לכל אירוע ורק אריאל צלם אירועים מקצוען בתחום צילום אירועים יכול להבטיח שתיעוד האירוע והנצחתו לדורות יעשו באופן שיגרום לנו להתרגש בחיוך מחדש גם אחרי שנים רבות.  להתרגש  -בהחלט!  אבל לא להרגיש. מה הכוונה? מקצוען צילום אירועים אמיתי יתמזג בקהל ויצלם את התמונות המיוחדות והשונות בלי שנוכחותו תבלוט בשטח. האירוע שלכם הוא יומכם האישי, האינטימי והמרגש. אורחיכם ואתם אינכם רוצים להרגיש כמי שעוקבים אחריו ונושפים בעורפו. השילוב הנדיר של צילום אירועים ברמה אחרת והתמזגות בקהל החוגגים הוא יחודו של  אריאל קריידרמן. הכירו את אריאל - אריאל צלם אירועים המומחה ב- צילום אירועים שלא תרצו לשכוח.

 

הרומן של אריאל צלם אירועים, אמן במקצועו, עם עולם הצילום החל כבר בילדותו המוקדמת. בגיל 8 הוא החזיק בידו מצלמה בפעם הראשונה והרגיש את הקסם שעתיד להפוך אותו בהמשך למקצוען צלום אירועים. מאז לא עזב את הצילום ובגיל 15 כבר קנה את מצלמתו הראשונה וצילם נופים ברחבי הארץ.

 

 

לאחר שירותו הצבאי הפך צילום אירועים למקצועו של אריאל. אריאל צלם אירועים הוא עסק בצילום תמונות, סרטי וידאו וכן בהפקת וכתיבת קליפים. הניסיון שצבר ב- צילום אירועים בבתי מלון שונים ברחבי העיר אילת הוא שהפך את התשוקה והכישרון למיומנות ומקצוע אמיתי של צילום אירועים. בסטודיו שבאזור המרכז רכש אריאל ידע מקצועי רב ב- צילום אירועים, ערך והתמחה במגוון טכניקות וסגנונות צילום: מצילומי חוץ דרך צילום סטודיו וכלה בצילום נופים. הידע הרב בשילוב הכישרון הטבעי הוא מה שמאפשר לאריאל להגיע לתמונות מיוחדות באמת, כאלו שלוקחות אתכם בחזרה לרגע הצילום גם אחרי שנים רבות.

 

נודה על האמת, ישנם רבים העוסקים ב- צלום אירועים וכולנו ראינו אלבומים מלאים בתמונות שגרתיות שנראות כמו אלפי אחרות שפגשנו באירועים אחרים. מה שהופך את אריאל קריידרמן, אריאל צלם אירועים המומחה ב- צילום אירועים מהסוג שאתם רוצים באירוע המיוחד שלכם הוא מחויבותו לתוצאה המושלמת. אריאל אינו מסתפק ב "בסדר" או "יפה" וחותר לכך שכל תמונה תשקף ותקלוט את מלוא עוצמת הרגע שהיא מנציחה. כמקצוען צלום אירועים הוא משלב את מומחיותו בקליטת הרגעים הנכונים, הפקת תמונה שונה ומיוחדת וכן שימוש מושכל ורגיש בתוכנות עיבוד תמונה שונות כדי להוציא מכל תמונה את ה "עוד" הזה שכולנו מחפשים בתמונות של השמחה הפרטית שלנו. חיפושו המתמיד של אריאל אחר אתגרים חדשים בתחום צילום אירועים מספק לכם את התוצאות שלהן מקווה כל מי שיוצא בחיפוש אחר אותו מקצוען צילום אירועים שיתעד את האירוע באופן בלתי נשכח.

חלק ממקצוענותו של אריאל בעולם התחרותי של צילום אירועים  מתבטאת לא רק בדרך בה הוא מנציח את האירוע בכשרון אלא גם במה שאנו מחפשים אצל מקצוען בכל תחום שהוא - אמינות ללא פשרות, עמידה בלוחות זמנים ודיוק. לאיש לא נחוץ צלם, מוכשר ככל שיהיה, אשר אינו מגיע במועד לאירוע ובשל כך מפספס את הרגעים המיוחדים שלא ניתן לשחזר לעולם.

 

עבור מי שמחפש אריאל צלם אירועים "כמו אצל כולם" מציע השוק אפשרויות רבות מיני ספור אך לאילו אשר לא מוכנים להסתפק ברמה ממוצעת ומבינים את ערכה של ההשקעה באמן צלום אירועים יוצא דופן, החיפוש אינו פשוט ומובן מאליו. אריאל קריידרמן הוא אריאל צלם אירועים המומחה ב- צילום אירועים המתאים במיוחד למי שרוצים לקחת את תיעוד האירוע שלהם לרמה אחרת ומבינים שהשקעה במקצוענות בתחום צלום אירועים מחזירה את עצמה במשך שנים רבות בעתיד בכל פעם שניגשים לאלבום התמונות ומזילים דמעה של התרגשות או פורצים בצחוק אדיר. אריאל צלם.

 

אריאל קריידרמן, אריאל צלם אירועים - הכתובת ל- צלום אירועים מעולם אחר

 

לכם נשאר רק לחייך....

קריידרמן אריאל צלם אירועים

פלאפון: 0506880298

דוא"ל:  ari_elk@hotmail.com